Zaujímavé odkazy

Diabolo.sk

Internetový obchod s predajom sortimentu žonglovacieho náradia značky Funtrix. Séria žonglovacieho náradia Funtrix slúži na zábavu a trávenie voľného času medzi kamarátmi, vonku, prípadne aj doma. Vo svete sa každoročne organizujú súťaže a zaujímavé podujatia. Diabolo a žonglovanie – predaj žonglovacieho náradia od Funtrix.

Sarkany.sk

Púšťanie šarkanov má na Slovensku hlboké tradície a ďalej sa rozširuje. Je to zábava nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Niekedy je to dokonca aj výzva v podobe pilotovateľných šarkanov a drakov. Ak vonku fúka, hor sa na šarkany! Šarkany, kite, dekorácie do záhrady – všetko o šarkanoch a drakoch.

Sarkaniada.sk

Internetový portál zaoberajúci sa všetkým okolo šarkanov a drakov. Nájdete tu informácie nielen o uskutočnených podujatiach šarkaniád, ale aj o pripravovaných podujatiach. Opäť platí známe heslo: Stačí keď len fúka! Sezóna pre šarkany je predsa celý rok. Šarkaniáda – informácie o podujatiach.

Samba.sk

Samba Lighting System pôsobí na trhu so svetelnými dekoráciami od roku 1994. Zaoberá sa dovozom, tvorbou a predajom produktov orientovaných na svetelnú dekoráciu. Medzi zákazníkov patria každoročne obce a mestské časti, nákupné centrá, ale aj súkromné osoby.

Snowfall.sk

Snowfall a snowball patrí medzi absolútnu špičku v kategórii svetelnej dekorácie. V zahraničí zožala úspech v naslávnejších mestách. LED diódy dynamikou svojho svietenia imitujú efekt sneženia. Dekoráciu, ktorá elegantne doplní Vašu výzdobu, je možné nainštalovať v interiéroch a exteriéroch.

Sambalighting.cz

Firma SambalightingCZ s.r.o.® patří už řadu let mezi popředních dodavatelů vánoční osvětlení a vánoční výzdoba. Nejpopulárnější prvky používané pro vánoční osvětlení jsou světelný řetěz, nebo taky vánoční girlandydále světelné rampouchy někdy taky krápnik. Novinkou posledních 2-3 let je velmi působivý efekt sněžení který najdete pod Snowfall nebo taky LED efekt sněžení. V oboustranným provedení je vhodný na vánoční osvětlení a výzdobu na listnaté stromy, kterých je v našich oblastech na náměstích a parcích více jak ihličnatých. Provánoční osvětlení a vánoční výzdoba budov, hlavně jejich obrysů se osvědčili světelné závěsy a světelné vánoční rampouchy.
Do kategorie vánoční osvětlení a vánoční výzdoba neodmyslitelně patří také vánoční stromy všech velikostí. Jiskřivou atmosféru vánoc vám navodí vánoční girlandy nebo světelný řetěz podle vašich barevních představ. Pro zpestření vánočního stromu můžete použít vánoční koule a vánoční mašle. Obojí jak vánoční koule tak vánoční mašle Vám můžeme dodat ve 4 základních barvách a několika rozměrech. Vánoční koule mají více barevních a velikostních možností, neváhejte s dotazem.

Snowfall – nyní i v Česke Republice

Snowfall a snowball patří mezi absolutní špičku v kategorii světelné dekorace. V zahraničí sklidila úspěch v naslávnejších městech. LED diody dynamikou svého svícení imitují efekt sněžení. Dekoraci, která elegantně doplní Vaši výzdobu, je možné nainstalovat v interiérech a exteriérech.